Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ cfly micro gps drone ] mecz 86 produkty.
1.5m / S 5V 2A Wifi Camera Drone Optical Flow Rc Quadcopter Drone
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Systemy pozycjonowania satelitarnego: | GPS / Glonass |
4,5 m wysokości 5120 × 3840 4k Quadcopter Drone Czteroosiowy UN38.3 z kamerą VR
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Systemy pozycjonowania satelitarnego: | GPS / Glonass |
4K X50 Zoom Anti Shake 5G Wifi Drone 4.35V RC Składany dron
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Systemy pozycjonowania satelitarnego: | GPS / Glonass |
UN38.3 19m / s RC Składany dron kieszonkowy 5,8 GHz FCC z kamerą HD 4k
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| rozmiar: | Rozłóż : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
Lekkomyślnie GPS LiPo 18650 RC Camera Drone 500mA Remote Control Camera Drone
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Rozmiar: | Rozłóż: 182X255X74mm (L * W * H) |
| Maksymalny pułap usługi nad morzem: | 5000m |
4.5m wysokości bezszczotkowe oświetlenie FPV Rc Drone 128GB Follow Me 4k Drone
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Maksymalna prędkość opadania: | 2m/s (tryb sportowy) |
5 km FPV 35,34 Wh Wifi Wideo Drone 3840 × 2160 4k Quadcopter GPS
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Maksymalna prędkość opadania: | 2m/s (tryb sportowy) |
Składany Quadcopter GPS RC Drone 60Mbps 5000m Fpv Mini Drone
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Zakres prędkości: | ≤ 3m/s |
| Częstotliwość pracy: | 5,8 GHz/2,4 GHz |
Rozstaw osi 280 mm Latający dron FPV GPS GLONASS 4k HD Podwójny aparat 35W
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Maksymalna moc ładowania: | 35W |
| Rozstaw osi: | 280mm |
Rozstaw osi CFLYAI 280mm Wifi kieszonkowy dron wysokości Trzymaj szeroki kąt prezent na Boże Narodzenie
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |

