Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ cfly micro gps drone ] mecz 86 produkty.
Faith RC Orbit Waypoint 4k Ultra HD Drone 128 GB 3 osiowy składany
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
5000m 515g Mini Drone Rc 4k Hd Kamera Wifi z podwójną kamerą Przeglądaj Air
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Sensor CMOS Spiral 4k Ultra HD Drone Regulowana kamera 4K GPS FCC
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
120m Gps 4k Follow Me Drone Aerial Photography Drone 3 Axis Gimbal
| Rozmiar: | Złożenie: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Maksymalna wysokość lotu: | 120m,maksymalnie 500m (należy zmienić ustawienie w aplikacji) |
| Kontrolowany zakres: | skok: -90°~0° |
Wifi Selfie Cfly Drone 21 minut Czas lotu Automatyczny powrót Cfly Dream
| Numer modelu: | DF801 / DREAM |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 175 mm |
| Waga (w zestawie bateria i śmigła): | ≤250g |
5,8 g Wifi 5 km GPS RC Drone 4 k HD System ultradźwiękowy Micro SD
| Optyczny system przepływu: | tak |
|---|---|
| Ultradźwiękowy system wysokościowy: | tak |
| Stabilizacja: | 3-osiowy (skok: + 30 / -120 ° , przechył: ± 35 °, kurs: ± 30 °) |
MSDS 280mm Rozstaw osi GPS Quadcopter Drone 5.8G Pilot zdalnego sterowania
| Rozmiar produktu: | Składanie: 17*10,8*7.4 CM |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Uproszczony dron do fotografii lotniczej Gps 4k FCC 3-osiowy gimbal
| Rozmiar: | Złożenie: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Pojemność: | 3100 mAh |
| Maksymalna wysokość lotu: | 120m,maksymalnie 500m (należy zmienić ustawienie w aplikacji) |
3100mAh 19m / s Składany dron Follow Me 5000m z kamerą GPS
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 280 mm |
| maksymalna prędkość: | 19 m / s (tryb sportowy) |
Przemysłowe GPS Quad Camera Drone Optyczne pozycjonowanie przepływu 3100 mAh
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Pojemność: | 3100 mAh |
| Rozstaw osi: | 280 mm |

