Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ cfly micro gps drone ] mecz 86 produkty.
Ambarella A12 Aerial Quadcopter Drone pojedynczy strzał Anti Shake Gimbal bezszczotkowy
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Rozmiar: | Rozłóż: 182X255X74mm (L * W * H) |
| Satelitarne systemy pozycjonowania: | GPS/GLONASS |
Anti Shake bezszczotkowy składany dron 500mA 3-osiowy gimbal 2600mAh
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Rozmiar: | Rozłóż: 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
| Maksymalna odległość transmisji FPV: | 5000 m² |
4k Quadrocopter CFly Dream Drone Sterowanie radiowe Rc GPS Lokalizacja
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Micro Gimbal CFLYAI Drone z kamerą 1080p na żywo i szerokim kątem GPS
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
3100mAh 19m / s 4k Quadcopter Drone 3-osiowa kamera kardanowa 5G Wifi Gps MSDS
| Nazwa produktu: | Wiara 2 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Pro 6K Combo Rugged Bundle GPS RC Drone Składany 3 osie
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
26 dBm Waypoint Orbit 4k Quadcopter Drone Ultradźwiękowa podwójna lokalizacja GPS
| Aplikacja mobilna: | C-Fly 2 |
|---|---|
| Maksymalna odległość transmisji FPV: | 5000m |
| Tryb fotografii lotniczej: | dronie, rocket, circle, helix, bumerang |
Ultradźwiękowy 3-osiowy Gimbal 4k Ultra HD Drone ROHS 4K Kamera GPS
| Orzecznictwo:: | CE, FCC, ROHS, WWA |
|---|---|
| Rodzaj: | dron GPS |
| Materiał: | PP |
Gimbal bezszczotkowy latający dron FPV 4,5m wysokość 3-osiowa Anti Shake 4K GPS
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość opadania: | 2m/s (tryb sportowy) 1,5m/s (tryb normalny) 1,5m/s (tryb spokojny) |
| Częstotliwość pracy: | 5,8 GHz/2,4 GHz |
Newly Designed Collapsible China GPS Drone Brushless Motor 4K Wifi Camera with Frame R/C Drone Battery Plastic
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Typ kontroli: | Zdalne sterowanie |

