Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ cfly micro gps drone ] mecz 86 produkty.
3840 × 2160 bezszczotkowy silnik bezzałogowy dron z kamerą 5G GPS
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Ilość/Ctn: | 6 SZT/CTN |
PRO Gimbal 11.4V 4K 30FPS RC Zabawkowy dron Fotografia lotnicza 3100mAh
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 280 mm |
| maksymalna prędkość: | 19 m / s (tryb sportowy) |
5KM RC GPS 3 Axis Gimbal Camera Drone Fpv Przepływ optyczny 180 minut ładowania
| Rodzaj: | 11,4 V, 3100 mAh |
|---|---|
| Zakres wieku: | 14 lat i więcej |
| Stabilizacja gimbala: | 3 - osie |
Wiara 2 3-osiowy gimbal Wifi Drone 19m / s z GPS Follow Me Waypoint
| Nazwa modelu: | Wiara 2 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
35min 4W bezszczotkowy RC Drone 4K HD Kamera dalekiego zasięgu GPS 20MP Zdjęcie
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 280 mm |
| maksymalna prędkość: | 19 m / s (tryb sportowy) |
Exception : INVALID_FETCH - Could not resolve host: translate.google.cn; Unknown error ip=52.118.0.221
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Maksymalny czas lotu: | 35 min |
| Maksymalna wysokość lotu: | 120m , maksymalnie 500m (należy zmienić ustawienie w aplikacji) |
CFLYAI Rc 5G 4k Ultra HD Drone Wifi Helikopter Auto Return
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
35 minut bezszczotkowy silnik składany Follow Me Drone 3 Axis Gimbal Return Home 4k Hd
| rozmiar: | Rozłóż : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 280 mm |
| Typ Baterii: | LiPo 3S |
5,8g 35W RC Toy Drone Wifi 4k Hd Camera G Sensor Sterowanie radiowe na zewnątrz
| Pojemność: | 3100 mAh |
|---|---|
| Napięcie: | 11,4V |
| Typ Baterii: | LiPo 3S |
50-krotny zoom 19m / S 3100mAh Wifi Camera Drone 30FPS 4k bezszczotkowy silnik
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 280 mm |
| maksymalna prędkość: | 19 m / s (tryb sportowy) |

