Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ cfly micro gps drone ] mecz 86 produkty.
35min 11,4V 5000m 4k Ultra HD Drone Remote Control 50X Zoom Cfly Dream Drone
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Systemy pozycjonowania satelitarnego: | GPS / Glonass |
4K WIFI 60Mbps Cfly Drone szerokokątne drony 500mA z zabawkami z kamerą
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Energia baterii: | 35,34Wh |
5km 19m / s Fpv 4K RC Drone Automatyczny powrót 4.35V Rc Helicopter Quadcopter
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Systemy pozycjonowania satelitarnego: | GPS / Glonass |
3100mAh 5.8G GPS Składany kieszonkowy dron z automatycznym powrotem z kamerą 4k
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
5000m Quadcopter Optical Flow 6k Camera Drone 19m / s Składane drony RC
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Systemy pozycjonowania satelitarnego: | GPS / Glonass |
500mA 4k Quadcopter Drone CFLY DF808 5W EIRP Po Rc Drone
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Rozmiar: | Rozłóż: 182X255X74mm (L * W * H) |
| Satelitarne systemy pozycjonowania: | GPS/GLONASS |
MSDS Składany dron Follow Me 5000m 4K CFLY DF808 Składane drony WIFI
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Satelitarne systemy pozycjonowania: | GPS/GLONASS |
Rozstaw osi 280 mm WIFI FPV 4K Gimbal Drone Bezszczotkowy dron do fotografii lotniczej
| Nazwa produktu: | CFLY Wiara 2 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
4k 30fps 3100mAh Camera Drone Helikopter Bezszczotkowy Selfie Składany Rc Drone
| Nazwa produktu: | CFLY Wiara 2 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
MSDS 19m / s 4k Gps Quadcopter Drone Ręczny pilot zdalnego sterowania 128 GB FCC
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| rozmiar: | Rozłóż : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |

