Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ cfly micro gps drone ] mecz 86 produkty.
Cfly 2 Axis Gimbal Micro Gps Drone, Fixed Altitude Mini Drone 1080p Camera
| rozmiar: | 148 X 145 X 60 mm (dł. X szer. X wys.) |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 175 mm |
| Waga (w zestawie bateria i śmigła): | ≤250g |
EISl CFLY DF808 RC Quadcopter Drone 5W 4K PRO GPS Drone 2-osiowy gimbal
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Systemy pozycjonowania satelitarnego: | GPS / Glonass |
Lipo 18650s Dual GPS Drone 5000m FPV Quadcopter Drone z 5,8G WiFi
| produkt: | CFLY Wiara 2 |
|---|---|
| Projekt: | Składany, łatwy do przenoszenia |
| Czujnik: | SONY |
Rozstaw osi 280 mm 5,8 g UAV Gps Drone Hd 4k Kamera 30 klatek na sekundę z gimbalem
| produkt: | CFLY Wiara 2 |
|---|---|
| Projekt: | Składany, łatwy do przenoszenia |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
5G 35 minut 3100mAh 5000m Rc Camera Drone FCC Składany dron GPS
| produkt: | CFLY Wiara 2 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
3840 × 2160 35,34 Wh Bezszczotkowy przenośny dron GPS UN38.3 Drone Follow Me
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | 3840×2160 |
Kamera 4K bezszczotkowy silnik składany GPS Drone Helicute 5000m
| Rozmiar produktu: | Składanie: 17*10,8*7,4 CM Rozkładanie: 18,2*25,5*7,4 CM |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Ilość/Ctn: | 6 SZT/CTN |
35 minut latania 5000m bezszczotkowy dron GPS 11,4 V 3100 mAh z kamerą 4k
| produkt: | CFLY Wiara 2 |
|---|---|
| Projekt: | Składany, łatwy do przenoszenia |
| Czujnik: | SONY |
Bezszczotkowy składany dron GPS 5G Fotografia lotnicza na wysokości 5 m UN38.3
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Maksymalna prędkość wznoszenia: | 5m/s (tryb sportowy) 2m/s (tryb normalny) 2m/s (tryb spokojny) |
Auto Follow 3 Axis Gimbal 4k Drone, Orbit Dual Gps Drone 35 minut
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |

