Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ cfly micro gps drone ] mecz 86 produkty.
FCC 1,5 m / s Składany czteroosiowy dron 4K HD GPS WIFI Efekt MV Lipo 18650
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| rozmiar: | Rozłóż : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
2-osiowy gimbal Fpv Selfie Camera Drone Rc 3100mAh Smartphone bezszczotkowy
| produkt: | CFLY Wiara 2 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
3100mAh Składany dron 4k Ultra HD Ambarella A12 Wifi Rc Drone z kamerą
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Rozmiar: | Rozłóż: 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
Unikanie przeszkód dalekiego zasięgu RC Drone 60Mbps 5000m MSDS Remote Control
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Zakres prędkości: | ≤ 3m/s |
| Środowisko działania: | z wyjątkiem powierzchni wody lub gruntu z materiału chłonnego (np. gruby dywan) |
9.62Wh 5000m Składany dron Follow Me Samolot WiFi Mini Quadcopter Drone
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Rozmiar: | Rozłóż: 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
Helikopter Samolot 5000m Składany dron RC 3840 × 2160 WIFI FPV Drony
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Satelitarne systemy pozycjonowania: | GPS/GLONASS |
5g Wifi 5km bezszczotkowy quadcopter z silnikiem MSDS 4K HD Drone
| produkt: | CFLY Wiara 2 |
|---|---|
| Projekt: | Składany, łatwy do przenoszenia |
| Czujnik: | SONY |
UN38.3 3840 × 2160 Aerial Quadcopter Drone 4K HD 2m / s Mini zabawkowy dron
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Maksymalna prędkość opadania: | 2m/s (tryb sportowy) |
FCC Fpv 3 Axis Gimbal Camera Drone 280 mm Podwójny aparat z rozstawem osi
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Wymagane systemy operacyjne: | Andrio 6.0 powyżej (IOS 9.0 powyżej) |
| Rozstaw osi: | 280mm |
Bezszczotkowy dron gimbalowy FCC 3 Axis, składana mini-walizka dronowa kamera HD
| System przepływu optycznego: | TAk |
|---|---|
| Ultradźwiękowy system wysokości: | TAk |
| Czujnik: | Ambarella A12,SONY CMOS; |

