Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ gps four axis aerial drone ] mecz 40 produkty.
Wifi Rc Fpv 4k Cfly Drone Podwójna kamera Hd Quadcopter Mini Dron Selfie Drone Zabawki
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Typ kontroli: | Pilot |
Dropshipping 6k Rc Drone Hd Aerial Samoloty Gps 4k Camera 5g Wifi Fpv Rc
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Przenośny składany dron Ultimate 4k o przepustowości 60 Mb / s, składany dron GPS z podwójną kamerą
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Faith 2 Videography Fotografia lotnicza przy użyciu dronów 5G WiFi Rc 4K GPS
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Bezszczotkowy składany dron GPS 5G Fotografia lotnicza na wysokości 5 m UN38.3
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Maksymalna prędkość wznoszenia: | 5m/s (tryb sportowy) 2m/s (tryb normalny) 2m/s (tryb spokojny) |
4k GPS Fpv Pilot Drone, 720p Camera Propellers Drone 3 Axis Gimbal
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
3840 × 2160 bezszczotkowy silnik bezzałogowy dron z kamerą 5G GPS
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Ilość/Ctn: | 6 SZT/CTN |
280mm regulowany rozstaw osi 3-osiowy dron z gimbalem z przepływem optycznym
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
4K Quad Camera Drone Ambarella Sensor 120m Lot 170mm Długość
| Rozmiar: | Złożenie: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Maksymalny czas lotu: | 35 minut |
| Maksymalna wysokość lotu: | 120m,maksymalnie 500m (należy zmienić ustawienie w aplikacji) |
LiPo 3S 35,34Wh RC Quadcopter Drone 4K 6K Fotografia Mini Rc Drony
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Maksymalna prędkość wznoszenia: | 5m/s (tryb sportowy) 2m/s (tryb normalny) 2m/s (tryb spokojny) |

