Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ gps four axis aerial drone ] mecz 40 produkty.
Ambarella A12 Aerial Quadcopter Drone pojedynczy strzał Anti Shake Gimbal bezszczotkowy
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Rozmiar: | Rozłóż: 182X255X74mm (L * W * H) |
| Satelitarne systemy pozycjonowania: | GPS/GLONASS |
5G bezszczotkowy składany dron GPS 19m / s CFLY 2 Aerial Photography Quadcopter
| Nazwa produktu: | Wiara 2 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
PRO Gimbal 11.4V 4K 30FPS RC Zabawkowy dron Fotografia lotnicza 3100mAh
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 280 mm |
| maksymalna prędkość: | 19 m / s (tryb sportowy) |
Anteny Fpv Spots Wykreślanie kamery dronowej 1080p Hd Toy FCC 4K HD Radio Control
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Rozstaw osi 280 mm WIFI FPV 4K Gimbal Drone Bezszczotkowy dron do fotografii lotniczej
| Nazwa produktu: | CFLY Wiara 2 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
LiPo 18650 Selfie Antena GPS RC Drone 5000m CFLY z kamerą 4k
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Typ Baterii: | LiPo 18650 |
35 min Filmowanie z lotu ptaka Latający dron FPV Kamera HD bezszczotkowy WIFI 515g
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
4k Drone bezszczotkowy GPS, 280 mm rozstaw osi Gps Drone Quadcopter Mini Con Camera
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Rozstaw osi 216 mm 500 m RC Toy Drone 3-osiowy nadajnik Odbiornik Powrót do domu Orbita
| Nazwa produktu: | Wiara |
|---|---|
| Styl sterowania radiowego: | RC Hobby |
| Kontrolowany zakres: | skok : -90 ° ~ 0 ° |
21 minut bezszczotkowy silnik powietrzny dron quadcoptera Auto Follow
| rozmiar: | 148 X 145 X 60 mm (dł. X szer. X wys.) |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 175 mm |
| Waga (w zestawie bateria i śmigła): | ≤250g |

