Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ gps four axis aerial drone ] mecz 40 produkty.
Pilot zdalnego sterowania 5.8G 4k Latający dron, kamera 5MP 515g Tracker Rc Quadcopter
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
35 minut 74 mm wysokości Ultra Clear 4k Dual Camera Drone WIFI FPV Toy
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
3840 × 2160 ROHS Wifi Video Drone 60Mbps Zdalne sterowanie dronami z kamerą
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Maksymalny bit wideo: | 60 Mb/s |
| Maksymalna prędkość wznoszenia: | 5m/s (tryb sportowy) 2m/s (tryb normalny) 2m/s (tryb spokojny) |
Exception : INVALID_FETCH - Could not resolve host: translate.google.cn; Unknown error ip=52.118.0.221
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Maksymalny czas lotu: | 35 min |
| Maksymalna wysokość lotu: | 120m , maksymalnie 500m (należy zmienić ustawienie w aplikacji) |
Quadrocopter 4K HD MSDS 60Mbps Quadrocopter CFLY DF808 Sterowanie radiowe
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Rozmiar: | Rozłóż: 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
FCC Fpv 3 Axis Gimbal Camera Drone 280 mm Podwójny aparat z rozstawem osi
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Wymagane systemy operacyjne: | Andrio 6.0 powyżej (IOS 9.0 powyżej) |
| Rozstaw osi: | 280mm |
Przemysłowe GPS Quad Camera Drone Optyczne pozycjonowanie przepływu 3100 mAh
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Pojemność: | 3100 mAh |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
FCC Aerophotography Latający dron FPV WIFI Transmisja w czasie rzeczywistym
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Dron optyczny Fpv Fpv, 5000m CMOS Rc Plane Drone Wifi Camera
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Maksymalny czas lotu: | 35 min |
| Maksymalna wysokość lotu: | 120m , maksymalnie 500m (należy zmienić ustawienie w aplikacji) |
120m Flight 170mm Długość Quad Camera Drone Ambarella Sensor z 3 kamerami Aixs
| Rozmiar: | Złożenie: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Maksymalny czas lotu: | 35 minut |
| Maksymalna wysokość lotu: | 120m,maksymalnie 500m (należy zmienić ustawienie w aplikacji) |

