Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ altitude hold cfly drone ] mecz 25 produkty.
5-kilometrowy bezgłowy dron Cfly Drone 35,34 Wh Zdalnie sterowany dron
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Maksymalny pułap usługi nad morzem: | 5000 m² |
5120 × 3840 MSDS Składana kamera Mini Drone Altitude Hold dla dzieci Dorośli
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Rozmiar obrazu kamery: | 5120*3840(20MP) |
MSDS Altitude Holding 3D Flip Quadcopter Bezgłowy składany dron helikoptera
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
35 minut na dużej wysokości GPS RC Drone składany z kamerą 4k HD
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Rozstaw osi CFLYAI 280mm Wifi kieszonkowy dron wysokości Trzymaj szeroki kąt prezent na Boże Narodzenie
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Bezgłowe składane drony Zabawki 5m / S Ascent 3 Axis Remote Control Drone
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Rozmiar: | Rozłóż: 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
Drone foldable mini drone camera with 4K HD camera for kids and adults drones with altitude hold mode one key take off
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Wejście ładowarki: | 5 V 2A (zalecane) |
5000m Latający dron FPV 10m/s Tryb bezgłowy Wysokość 60Mbps MSDS
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| rozmiar: | Rozłóż : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
2 Axis Cfly Dream Drone Flight Planning, 1000 m Follow Me Drone One Key Takeoff
| Funkcjonować: | Tryb utrzymywania wysokości, z kamerą, ze światłami LED, z czujnikiem G |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 175 mm |
| Waga (w zestawie akumulator i śmigła): | ≤250g |
Cfly 2 Axis Gimbal Micro Gps Drone, Fixed Altitude Mini Drone 1080p Camera
| rozmiar: | 148 X 145 X 60 mm (dł. X szer. X wys.) |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 175 mm |
| Waga (w zestawie bateria i śmigła): | ≤250g |

