Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ altitude hold cfly drone ] mecz 25 produkty.
21 minut CFLY Dream Wifi Pocket Drone Maksymalna odległość transmisji 2 osie
| Rozstaw osi: | 175 mm |
|---|---|
| LOKALIZACJA: | GPS / GLONASS + przepływ optyczny |
| Waga (w zestawie bateria i śmigła): | ≤250g |
35 minut FCC Pocket Air Drone Quadcopter Helikopter WiFi Kamera HD
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Drone FCC Drone Light Show, 3-osiowy dron Adventurer 19m/s sterowany przez Wi-Fi
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Wifi 21 minut Fhd Fpv Drone 2-osiowy gimbal GPS 4K bezszczotkowy
| rozmiar: | 148 X 145 X 60 mm (dł. X szer. X wys.) |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 175 mm |
| Waga (w zestawie bateria i śmigła): | ≤250g |
Auto Follow 3 Axis Gimbal 4k Drone, Orbit Dual Gps Drone 35 minut
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
11.4V UAV 5000m Transmisja Czterordzeniowy dron 3100mAh Follow Me RC Drone
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 280 mm |
| maksymalna prędkość: | 19 m / s (tryb sportowy) |
Składany Quadcopter GPS RC Drone 60Mbps 5000m Fpv Mini Drone
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Zakres prędkości: | ≤ 3m/s |
| Częstotliwość pracy: | 5,8 GHz/2,4 GHz |
50-krotny zoom 19m / S 3100mAh Wifi Camera Drone 30FPS 4k bezszczotkowy silnik
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 280 mm |
| maksymalna prędkość: | 19 m / s (tryb sportowy) |
PRO Gimbal 11.4V 4K 30FPS RC Zabawkowy dron Fotografia lotnicza 3100mAh
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 280 mm |
| maksymalna prędkość: | 19 m / s (tryb sportowy) |
280mm Rozstaw osi 19m/s Bezgłowy RC Drone Quadcopter 3100mAh 11,4V 4K Podwójny aparat
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 280 mm |
| maksymalna prędkość: | 19 m / s (tryb sportowy) |

