Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ remote control unmanned camera drone ] mecz 4 produkty.
35W Bezzałogowy dron z kamerą Pilot zdalnego sterowania Hd 6k 9.69Wh Podwójny aparat dronów
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Zakres temperatury pracy: | 0°C~40°C |
| Waga netto akumulatora: | 196 gramów |
500m CFLY DF808 Bezzałogowy dron z kamerą 4k UN38.3 Zdalnie sterowany dron z kamerą
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła): | 515g |
| Maksymalna wysokość lotu: | 120m,maksymalnie 500m (należy zmienić ustawienia w aplikacji) |
Waypoint 35 minut Bezzałogowy dron z kamerą RC Follow Me Calm Mode
| kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Styl sterowania radiowego: | RC |
Micro Mini 90min bezzałogowy dron z kamerą FPV z odległością 1000 m
| moc: | Silnik bezszczotkowy |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 175 mm |
| Waga (w zestawie bateria i śmigła): | ≤250g |
1

