Wszystkie produkty
-
Cfly Drone
-
Quad Camera Drone
-
Bezzałogowy dron z kamerą
-
3-osiowy dron z gimbalem z kamerą
-
Dron 4K Ultra HD
-
Dron zdalnie sterowany dalekiego zasięgu
-
GPS RC Drone
-
Latający dron FPV
-
Lotniczy dron quadkoptera
-
4k Quadcopter Drone
-
Wifi kieszonkowy dron
-
Czterordzeniowy dron
-
RC Toy Drone
-
Składany dron Follow Me
słowa kluczowe [ brushless motor unmanned camera drone ] mecz 5 produkty.
3840 × 2160 bezszczotkowy silnik bezzałogowy dron z kamerą 5G GPS
| rozmiar: | Złóż: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Ilość/Ctn: | 6 SZT/CTN |
Micro Mini 90min bezzałogowy dron z kamerą FPV z odległością 1000 m
| moc: | Silnik bezszczotkowy |
|---|---|
| Rozstaw osi: | 175 mm |
| Waga (w zestawie bateria i śmigła): | ≤250g |
Waypoint 35 minut Bezzałogowy dron z kamerą RC Follow Me Calm Mode
| kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Styl sterowania radiowego: | RC |
Bezszczotkowy silnik 4k Gps Cfly Drone 3100mAh Bezzałogowy dron powietrzny
| Model produktu: | FLY DF808 |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
Dropshipping 6k Rc Drone Hd Aerial Samoloty Gps 4k Camera 5g Wifi Fpv Rc
| rozmiar: | Rozłożyć : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Waga (akumulator i śmigła: | 515G |
| Rozstaw osi: | 280 mm |
1

